SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pure Inulin
Çmimi :
€23.40
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Personave që vuajnë nga sindroma e mërzitshme e zorrëve, fryrja, spazma abdominale dhe diarreja;

- Personave që ballafaqohen me kapsllëk;

- Personave që përjetojnë çrregullime intestinale për shkak të jetës së tyre nën stres;

- Personave që dëshirojnë që ta rivendosin balancën e florës së zorrëve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/pure-inulin 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »