SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SambuRex (240 ml) Nxitës imuniteti në formë të lëngshme
Çmimi :
€29.10
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për shkak të formës së lëngshme rekomandohet për të moshuarit, shtatzënat, personat me probleme në të gëlltitur, për ta përforcuar sistemin imun;

- Në rast të ftohjes së zakonshme apo gripit për ta përshpejtuar procesin e rigjenerimit;

- Në rast të dhembjes së fytit apo kollitjes, për të reduktuar simptomat;

- Personave me probleme digjestive, për ta stimuluar digjestionin;

- Nuk përmban alkool, prandaj është ideale për fëmijët dhe vozitësit.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/samburex 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »