SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Senior Formula (90 tableta) Multivitaminë superiore
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Në radhë të parë personave mbi moshën 50 vjeçare për ta mbështetur funksionimin e shëndoshë të organizmit dhe të proceseve normale fiziologjike;

- Për ta përmirësuar rezistencën në kushte të kohës së ftohtë;

- Në rast të ngarkesës së madhe fizike dhe mentale;

- Në rast të dietës së pa balancuar (konsumimi i ulët i pemëve dhe perimeve, dieta, vegjetarianizmi);

- Duhanpirësit aktivë dhe pasivë, si dhe personat që jetojnë në qytete me ajër të ndotur;

- Personat që shpesh konsumojnë alkool;

- Për ta lehtësuar rigjenerimin pas sëmundjeve.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/senior-formula 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »