SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shark Aid (90 tableta) Kërce të peshkaqenit
Çmimi :
€27.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Sportistëve dhe atyre që merren me punë të rënda fizike, për të lehtësuar efektet e dëmshme të ngarkesës ekstreme mbi kërcet e tyre;

- Të moshuarve, për ta mbështetur funksionimin e shëndoshë të kërceve dhe kondrifikimit adekuat;

- Për ta plotësuar tretmanin në raste të artritit reumatik.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/shark-aid 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »