SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smokerade (90 tableta) Antioksidant për mushkëri të shëndosha
Çmimi :
€19.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Duhanpirësve aktivë dhe pasivë, personave, trupi i të cilëve është mbushur me ndotje mjedisore, për t’i ndihmuar ata në mbrojtjen e qelizave dhe sistemit të tyre të frymëmarrjes;

- Secilit, për ta stimuluar metabolizmin, për të ndihmuar në pastrimin dhe largimin e substancave të dëmshme nga organizmi;

- Personave të cilët dëshirojnë që ta mbështetin funksionimin normal të sistemit të tyre kardiovaskular dhe stimulimin e qarkullimit të shëndoshë të gjakut;

- Atyre që dëshirojnë ta ngadalësojnë procesin e plakjes së qelizave të tyre.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/smokerade 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »