SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sublingual CoQ10 (30 tableta për përdorim nën gjuhë) Absorbim i shpejtë Q10
Çmimi :
€22.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që gjenden nën presion të fuqishëm fizik apo mendor, apo që jetojnë një jetë plotë stres, me qëllim të ngritjes së niveleve të tyre të energjisë;

- Atyre që ndodhen nën situata kur veprimi i menjëhershëm është i nevojshëm (p.sh para provimeve apo trajnimeve);

- Atyre që ballafaqohen me probleme në absorbim apo në tretje;

- Atyre që ballafaqohen me probleme të mishit të dhëmbëve;

- Atyre që vuajnë nga tinitusi*;

- Atyre që nuk e konsumojnë ushqimin e plotë;

- Në rast të aplikimit të medikamenteve të caktuara anti-kolesterol, medikamenteve psikiatrike, medikamenteve për kontrollimin e ritmit, dhe preparateve për trajtimin e diabetit;

- Duhanpirësve;

- Atyre që e shohin si të rëndësishëm mirëmbajtën e shëndetit të zemrës së tyre;

- Secilit mbi moshën 30 vjeçare

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/sublingual-coq10 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »