SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super CoQ10 Plus (120 kapsula) Q10 kompleks
Çmimi :
€34.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre mbi moshën 30 vjeçare;

- Atyre nën ngarkesë të fuqishme mendore dhe fizike, si dhe sportistëve;

- Atyre që kanë një jetë me stres;

- Duhanpirësve;

- Atyre që nuk e konsumojnë ushqimin e plotë;

- Në rast të aplikimit të medikamenteve të caktuara anti-kolesterol, medikamenteve psikiatrike, medikamenteve për kontrollimin e ritmit, dhe preparateve për trajtimin e diabetit;

- Atyre që vuajnë nga tinitusi*;

- Atyre që e shohin si të rëndësishëm mirëmbajtën e shëndetit të zemrës së tyre;

- Secilit që dëshiroj ta ruaj freskinë në mënyrën e jetës.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/super-coq10-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »