SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Mega 50 (90 tableta) Mega dozë multivitaminash
Çmimi :
€34.50
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Secilit që dëshiron ta përforcoj edhe më tej sistemin imun;

- Për ta përforcuar rezistencën gjatë muajve të ftohtë;

- Sportistëve dhe personave që kryejnë punë të rënda fizike;

- Personat nën ngarkesë të madhe mentale apo stres;

- Në rast të dietës së pa balancuar (sasi të ulëta të pemëve dhe perimeve, dietës për dobësim, vegjetarianizmit);

- Duhanpirësve aktivë dhe pasivë, banorëve të qyteteve me ajër të ndotur;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool;

- Për të nxitur rigjenerimin pas sëmundjeve;

- Personave që ballafaqohen me probleme në tretje.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/super-mega-50 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »