SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Soya Lecithin - 100 gelkapsula (kapsula të buta) Lecitina nga soja
Çmimi :
€11.30
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta mbështetur reduktimin e niveleve të kolesterolit;

- Atyre që vuajnë nga problemet artrite;

- Të moshuarve për ta ruajtur freskinë e tyre mendore;

- Sportistëve dhe atyre që merren me punë të rënda fizike, në mënyrë që të mbështetet qarkullimi i gjakut dhe nyjat.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/super-soya-lecithin---100-gelkapsula 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »