SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vein Protex (60 tableta) Për mbrojtje të venave
Çmimi :
€27.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që për një kohë të gjatë qëndrojnë ulur apo në këmbë gjatë punës së tyre;

- Për t’i luftuar sëmundjet e venave dhe për ta mirëmbajtur strukturën e venave;

- Atyre që luftojnë me peshën trupore.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/vein-protex 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »