SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vital A ( 90 tableta ) Multivitaminë për grupin e gjakut A
Çmimi :
€16.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për mirëmbajtjen ditore dhe të shëndoshë të proceseve fiziologjike, dhe për ta ruajtur vitalitetin;

- Për ta mbështetur sistemin imun;

- Për ta përforcuar rezistencën në periudhat e të ftohurit e zakonshëm apo epidemitë e gripit;

- Për ta plotësuar ushqimin e llojit të gjakut;

- Për ta nxitur rigjenerimin pas shërimit.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/vital-a 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »