SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VitalWoman (60 tableta) Përforcues i performancës për femra
Çmimi :
€16.20
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Për ta shtuar aktivitetin seksual tek femrat, për një lidhje të plotë;

- Për ta mbushur trupin me energji dhe për ta ndihmuar fertilitetin;

- Për ta rivendosur rregullsinë e ciklit menstrual dhe për t’i lehtësuar dhimbjet e menstruacioneve;

- Si një shtesë natyrale e hormoneve femërore pas menopauzës dhe për ta rivendosur epshin seksual;

- Në raste të tensionit, gjendjes së keqe emocionale, për ta përmirësuar gjendjen e përgjithshme dhe për ta plotësuar trajtimin e depresionit.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/vitalwoman 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »