SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vitamin-E (100 kapsula të buta) Preparat me vitaminë E
Çmimi :
€10.80
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Gjithë atyre që dëshirojnë ta ruajnë freskinë e tyre;

- Pas sëmundjeve dhe gjendjes së dobësisë në mënyrë që të ndihmohet rigjenerimi i qelizave;

- Pas të mavijosurave dhe djegieve në mënyrë që të përshpejtohet procesi i shërimit të lëkurës;

- Për zhvillim të mirëfilltë të muskujve tek sportistët dhe për ta ngritur efikasitetin e muskujve

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/vitamin-e 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »