SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XShape (90 kapsula) Formulë për humbje në peshë
Çmimi fillestar :
€24.80
Ju kurseni :
€12.40 (50% zbritje)
Çmimi :
€12.40 Çmimi rritet në €24.80 pas:
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
ID e produktit :
124772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Personave që kërkojnë ndihmë natyrale për të mbajtur dietë për dobësim përkundër ushqimit, jetës së tyre të shëndoshë dhe aktive;

- Për ta nxitur metabolizmin;

- Për ta ndryshuar mënyrën e jetës, për ta lehtësuar këtë ndryshim.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/xshape 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »