SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xantho Plus (90 kapsula) Antioksidant me mangosten (Garcinia mangostana)
Çmimi :
€23.70
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Secilit, që kërkon një mbrojtje të veçantë antioksidante, dhe që dëshiron ta përforcoj sistemin e tij/saj imun;

- Pacientëve që rigjenerohen nga sëmundjet, për ta përmirësuar gjendjen e tyre;

- Atyre që ballafaqohen me probleme kardiovaskulare;

- Duhanpirësit aktivë apo pasivë, si dhe banorët e qyteteve me ajër të ndotur;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool;

- Atyre që kanë një jetë me plotë stres.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/xantho-plus 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »