SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZenThonic (946 ml.) Antioksidant i formës së lëngshme me mangosten
Çmimi :
€47.40
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Secilit që dëshiron të ketë mbrojtje jashtëzakonisht të fuqishme antioksidante, dhe nxitës të sistemit imun;

- Personat e rraskapitur dhe pacientët që vuajnë nga sëmundjet, në mënyrë që të përmirësohet gjendja fizike;

- Atyre që ballafaqohen me probleme kardiovaskulare;

- Duhanpirësit aktiv dhe pasiv, banorët e qyteteve me ajër të pastër;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool;

- Atyre që jetën e kanë plotë strese;

- Gjithë atyre që preferojnë suplemente të formës së lëngshme.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/zenthonic 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »