SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
qProtect (90 tableta) Antioksidant me gingko
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Atyre që dëshirojnë të kenë mbrojtje ditore me antioksidante;

- Atyre që kanë një jetë me stres;

- Atyre që dëshirojnë ta ruajnë freskinë e tyre fizike dhe mendore;

- Të moshuarve, në mënyrë që ta mirëmbajnë funksionimin normal të trurit dhe memories;

- Atyre që ballafaqohen me sëmundje kardiovaskulare;

- Atyre që shpesh ftohen;

- Atyre që ballafaqohen me titinus;

- Personave, ushqimi i të cilëve është i pamjaftueshëm;

- Duhanpirësve aktivë apo pasivë, si dhe banorëve të qyteteve me ajër të ndotur;

- Atyre që rregullisht konsumojnë alkool.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/qprotect 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »