SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DVR kompakt per 4 kamera me USB dhe teledirigjues
Çmimi :
€214.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
ID e produktit :
12478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete DVR inqizues jeni ne anen e sigurt. I pershtatshem per shtepi, lokale te ndryshme, si dhe eshte i pershtatshem per kamp shtepize ose ngjashem, pasiqe ka mundesi te lidhet edhe me 12V. Menun e ka ne disa gjuhe dhe eshte shume lehte te punosh me te. Poashtu ka mundesi qe incizimin me e barte ne USB (Backup) dhe ne qetesi ta shikosh permes PC nga nje vend tjeter. Harddisku SATA mund te vendoset deri ne 1000GB. Ka password i cili ia pamundeson hyrjen ndonje personi te pa autorizuar.Punon me tension prej 100 deri ne 240V, pra edhe nese rryma eshte e dobet nuk shfaq probleme.
Kodi i artikullit: 5412810137268

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »