SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multimeter Digjital P3320
Çmimi :
€71.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '17
ID e produktit :
12479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Multimeter Digjital P3320

Instrument i dizajnum per standart te larte te mbrojtjes CAT III600V/CAT II 1000V. Posedon nje display te madhe me 61 segmente dhe ndriqim ne prapavije qe garanton shfaqje detajike ne kete multimeter univerzal. Cka e bene kete instrument te veqanshem eshte poashtu matja e kapacitetit (elektrolitave) deri ne vlere 4000uF (mikrofarad) cka intrumenteve univerzale e kane maksimum deri ne 400uF.
Posedon testin per diode
Data Hold min/max hold
Ndrrimin automatik te vleres
Ndalet automatikisht
Mate tension te vijushem/alternativ, rezistenc, kapacitet, frekuence, temperature, amperazhe.
Vlerat tjera i shihni poshte ne gjuhe angleze.

Kodi i artikullit: 9312442

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »