SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop Asus mini
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
ID e produktit :
124800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes laptop asus mini ne gjendje te rregullt.Arsyeja pse e shes eshte se nuk me duhet.Eshte laptop shume i mir,dhe shume i pershtatshem per udhetime,po ashtu eshte shume i mir edhe per femije.
Per me shume informata mund te kontaktoni ne kete nr:049926198 po ashtu mund te kontaktoni edhe ne facebook ne kete link www.facebook.com/profile.php?id=100009590222717 
Informata rreth publikuesit
Endrit
Mitrovicë
049926198
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »