SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten PC dhe Tavolina te pershtatshem per Call Center apo Internet caffe.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '16
ID e produktit :
124828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten PC dhe Tavolina te pershtatshem per Call Center apo Internet caffe.

4 PC + 4 MONITORA dhe 4 Tavolina ashtu siq jane ne foto , uleset nuk perfshihen.
Te gjithe PC jane me specifikat e njejta dhe perfshijne monitorat, tastaturat dhe mausat.

-------------------------------------------------------
PC Model: Dell Optiplex 755
CPU: Intel Core2Duo CPU E7200 @2.53GHz / 2GB RAM
Monitor HP1955 - 19inch
-------------------------------------------------------

Qmimi total per PC dhe Tavolina eshte 600Euro.

Kontakti: +386 49 613 103
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049613103
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »