SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes-ndrroj aparat sony
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
ID e produktit :
124845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes aparat sony pothuajse i ri eshte ngjendje shum t mir.... ka 2 memorie 1...512mb 2....4gb ka dy kabllo per me shti foto npc laptop dhe ka adapterin .... aparati eshte 8megapiksel se bashku me to vjen edhe qanta.... ndrrim me iphon 5 samsung galaxy s4 dhe me ndonje gje tjeter qe me konvenon....viber +37744543884
Informata rreth publikuesit
lumi-11
044543884
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »