SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LULJA ALOE VERA-eshte shit
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
ID e produktit :
124868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lulja ALOE VERA,
Lulja aloe vera perdoret per sherim,kozmetike si dhe per zbukurim.

gjendemi ne Prishtine-te Qafa,

cmimi 8euro (kjo ne foto) ,nese meret vetem nje
- me te vogla nga 3.5euro,
- te gjitha komplet 6 te vogla dhe nje e madhe 30 euro,
tel: 049179607,044752811
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
qafa [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »