SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes IPhone 4
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '13
ID e produktit :
12490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes IPhone 4 i ardhur nga Anglia , nuk eshte i bere unlock .
Ka hapsire 16GB .
Eshte shum i ruajtur dhe ka shume cases (7 falas) .
Eshte shume pak i perdorur .
Informata rreth publikuesit
Alejna
Prishtinë
044 795 367
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »