SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejme Montimin Dhe Instalimin E Kamerave
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
ID e produktit :
124903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme instalimin e rrymes elektrike si dhe montimin e kamerave CCV , Alarmeve te ndryshme , Montimin e Klimave , Formatizimin e Kompjuterave etj
Per Me Shume Na Kontaktoni Ne Nr. 049/529/840 Ose Ne eye-monitor.weebly.com/ 
Informata rreth publikuesit
Gentian
Mitrovicë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »