SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hand & Body Lotion (1 litër) Losion për duar dhe trup
Çmimi :
€12.90
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
124932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Secilit, në gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për përdorim ditor;

- Losioni për trup absorbohet lehtë dhe shpejtë, prandaj është i përshtatshëm për përdorim ditor;

- Duke ju falënderuar butësisë dhe aromës së këndshme, meshkujt mund ta përdorin me plotë vetëbesim.

URL e drejteperdrejte:
kosova.calivita.com/products/hand---body-lotion 

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »