SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nxjerrje të dhëmbëve FALAS!
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
124961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FALAS! Ofrojmë kontrolla dhe nxjerrje të dhëmbëve në mënyrë shkollore pa pagesë dhe nën mbikëqyrje të plotë profesionale të Kirurgut Oral.

Intervenimet kryhen në Spitalin “Rezonanca” në Lagjen Pejton në Prishtinë.
Kontakti paraprakisht për lënie të terminit është I OBLIGUAR

Numri i telefonit: 043/919/580 (IPKO)
Mund te kontaktoni edhe ne Viber, Whatsapp.
Informata rreth publikuesit
Vegim
Prishtinë
+38643919580
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »