SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW DVD NAVI GOLF 4 PASSAT B5 NISAN + Kamera Gratis!!!
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
ID e produktit :
124982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Radio DVD GPS per VW NISAN DHE 2DIN UNIVERZALE navigacion me harta per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe (NAVIGACIONI FLET SHQIP). DVD , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos. Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar, usb port , perkrah SD Card deri ne 32GB. KAMERA PER PARKIM dhe SD Card 8GB per harta sipas kerkeses tuaj Kosove , Shqiperi , Maqedoni , Mali i zi , cilido vend ne Europe GRATIS!!!. Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese (Komandat vetem Analog jo digitale). Kontakt tel/Viber: +37744154955 (nga ora 19:00-22:00) Radion e kerrit qe e keni ju NUK E PRANOJ PER NDRRIM E pershtatshme per: GOLF 4 , PASSAT B5, NISAN, 2DIN UNIVERZAL. Shiko videon e produktit: youtu.be/5BHY-J4perUPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
+37744154955
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »