SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 4 fellne me kater goma thujse t reja per opel astra vectra zafira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt
ID e produktit :
125047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES 4 GOMA ME KATER FELLNE PER OPEL ASTRA ZAFIRA VETUM PER OPEL JON 15 COL DY GOMA JON 2014 VITI DY JON 2015 GOMAT ME NUMRA JON T NJOJTA DHE JON T MIRA M+S

I NDAJ GOMAT OSE VEQ FELLNET
NESE JENI T INTERESUAR VETUM PER FELLNE QMIMI ESHTE 120ERO

NESE JENI T INTERESUAR VETUM PER GOMA
QMIMI PER TKATRTAT ESHTE 100ERO

PER KOPELT ME GOMA ME FELLNE 210ERO

TEL 045 207 664 +VIBER
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »