SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BUBASHFAB-KAKALAK
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
ID e produktit :
125054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë eliminimin e insekteve shtëpiake(bubashvabave)bubrecave dhe të tjerëve.Me preparate ekologjike, tretmani zgjatë vetëm tridhjet(30) minuta pa pasur nevojë të lëshoni shtëpinë,lokalin apo banesën.Garantojmë në shërbimet e kryera për 6 muaj.Ky sherbim mundesohet ne ter teritorin e Kosoves .
Puna jonë 10 vjeqare është garancjon për ju .
NR. KONTAKTUES 044 492 423 /049 492-423
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Ferizaj
044/049-492-423
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »