SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iron Plus (100 tableta) Hekur me vitaminë C
Çmimi :
€8.60
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '17
ID e produktit :
125104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kujt i rekomandohet?

- Femrave gjatë periudhës së reproduktive në mënyrë që të plotësohet hekuri i humbur gjatë menstruacioneve;

- Nënat e ardhshme pasi që shtatzënia manifestohet me një kërkesë të shtuar për hekur;

- Pacientët me mungesë të hekurit – anemi, në mënyrë që ta plotësojnë tretmanin e tyre;

- Fëmijët dhe adoleshentët kanë nevojë për hekur shtesë për shkak të rritjes së shpejtë;

- Sportistët për shkak të nevojës së tyre të shtuar për ushqime, vitamina dhe minerale;

- Personave që mbajnë dietë të rreptë vegjetariane

Calivita Kodi: 3821002070
Nr Viber: +377 44 228 759
Informata rreth publikuesit
CaliVita
Prishtinë
044 827 985
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »