SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPHONE 5 32 GB 195 EURO
Çmimi :
€195.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
ID e produktit :
125118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5 32 GB hapsire,

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt ne sistem poashtu edhe ne pamjen e jashtme eshte mjafte i ruajtur( asnje gervishje ne ekran)
Bashkangjitur me telefonin vijne : Degjueset,mbushesi dhe mbrojtese per telefon. Cmimi 195
Ndrrim nuk beje !!
Nr kontaktues +38649755185
Informata rreth publikuesit
IPHONE
Prishtinë
+38649755185
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »