SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Thithse e Lageshtis
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
ID e produktit :
125141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina te cilat thithin lageshtin ne cilen do pjese ku qendron.
Makinat jan te ardhura nga Zvicra te reja e cila kryn e funksionin 100% me sukses dhe lageshtia do largohet.
Per cmim dhe te tjera me telefonin ne numrin:
+377 (0) 44 398 993 si edhe ne Viber.
Informata rreth publikuesit
Besian
Prishtinë
044 398 993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »