SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet HTC ONE M8 GOLD
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
ID e produktit :
125164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet telefoni HTC ONE M8 GOLD eshte shum i ruajtur ka vetem disa grritha te vogla ne ekran por nuk pengojn,posedon kamer shum te mir 13 megapixel prapa dhe para 8 megapixel posedon edhe fotrroll mbrojtse..fuqia e tij eshte 16 gb rom dhe 2 gb ram
Informata rreth publikuesit
Ervin
Kamenicë
Kamenicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »