SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QEN CANE CORSO RACE E PASTERT ITALIANE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '13
ID e produktit :
12519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET QEN CANE CORSO RACE E PASTERT ITALIANE . I PERKET GJINISE FEMERORE. I KA 9 MUAJ . ESHTE 100 PERQIN RAC E PASTERT ME PRINDER QE KAN MARRE PJESE NEPER GARA TE NDRYSHME .ESHTE E GATSHME PER MBARSIM. SHUM E MIR PER ANETARET E FAMILJES DHE RUAJTESE E MIRE E OBORRIT. 044 233 277
Informata rreth publikuesit
Bel
Prishtinë
044 233 277 049 865 865
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »