SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ram memorje DDR3 2x2GB = 4GB ofert speciale
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
125243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ram memorje pothuajse i ri
VIBER +38649292870
4GB DDR3 ne gjendje perfekte
garantoj per kto
arsya pse i shes sepse i kam hjek prej lloptopi posa e kam bler dhe i kam fut ram me te madh.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »