SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Usb - Çip, te holla
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '17
ID e produktit :
125272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet USB 16/32 GB ne forme te karteles bankare, disku punon dhe eshte ne gjendje te rregullt, keto jan USB qe mund te futen ne kulet jan shum te perdorshme si ne vend te leternjoftimit etj.
Nr kontakt: 049-714-724
Informata rreth publikuesit
Berti
Mitrovicë
049714724
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »