SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes inventar lokali
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
ID e produktit :
125290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes inventar lokali, 2 rafte per vendosje te dekorimevematerialeve si dhe nje tavoline punuese. Tavolina perbehet nga dy fjoka si dhe 2 rafte per storim te materialeve.
Jane perdor rrethnje muaji vetem dhe jane ne gjendje shume te mire. Ne cmim perfshihet i gjithe inventari i lartepermendur.
Transporti duhet sigurohet nga ju.

Na kontaktoni ne: 044920029
Informata rreth publikuesit
Indira
Dardani, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »