SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XT-ERRE 26.
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
ID e produktit :
125315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet biciklet XT-ERRE 26".
bicikleta ka 21 marshe (7x3) SHIMANO TZ
bicikleta eshte e sapoaardhur nga italia vetem i jane hequr qeset dhe eshte montuar.
EShte e prodhuar ne itali.
cmimi 220 euro i diskutueshem
kontakt inbox www.facebook.com/rozario.inter  osee ne numrin 0665624496
Informata rreth publikuesit
Rozario
Tirana, Albania
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »