SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vila me qira per pushime verore, Shtoj Ulqin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
ID e produktit :
125322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 apartamente apo shtepi ne teresi per pushime verore

Apartamenti kati 1: 75m2, guzhine me dhome dite (me nje krevat qe hapet per gjum) + ballkon / dy dhoma gjumi me shtreter single gjithsej 5 / banjo / gjithsej akomodohen 6 persona

Apartamenti kati 2: 100m2, guzhine me dhome dite (me nje krevat qe hapet per gjum) + ballkon / dy dhoma gjumi , secila dhome me : 1 shtrat dopio/double + nje shtrat single ; secila dhome me ballkon te vogel / banjo / gjithsej akomodohen 7 persona

Shtepia ne teresi akomodon 13 persona
Hapesire e renovuar teresisht, me te gjitha pajisjet e reja dhe te nevojshme.

Shtepia ofrohet ne teresi apo secili apartament ndarazi, ne varesi te kerkeses.

Kontakt +377 (0) 44 157 278
Informata rreth publikuesit
sh
Prishtinë
Shtoj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »