SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercurial boots (Kopaqka)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '18
ID e produktit :
125365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten MERCURIAL boots te sapoardhura nga Belgjika me cmim shume te volitshem. Kepucet jane te reja, te paperdorura dhe nga modeli i fundit ne market.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
+38649701446
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »