SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondia
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
ID e produktit :
125384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mondia
Madhsija e gomav 26
3x9 shpejtsi
Amortizerat me ajër dhe Bllokad
Tgjitha pjesët Shimano
Viber : +377 45 685 042
Informata rreth publikuesit
Besjani
Gjilan
+37745685042
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »