SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prize muri profesionale HD sinjal
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prize muri profesionale HD sinjal.

Me kete prize eshte e mundshme te lidhet sinjali HD, Full HD me rezulucion deri 1920 x 1080 60Hz si dhe 3D.
Ideal qe kabllat mos me qene te virruna dhe per nje pamje sa me profesionale.

Kodi i Artikullit: D796377
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »