SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HOVERBOARD RROTA NE ALBI MALL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '17
ID e produktit :
125457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hoverboard Rrota Eshte dyqan i specializuar per shitjen me pakice dhe shumice te paisjev teknologjike Smart Balance Wheel HOVERBOARD si dhe servisimin e tyre

Hoverboard RROTA ADRESA:

*** Nga data 1 shkurt 2017 me lokacion te ri ne ALBI MALL SHOPPING CENTER - Prishtine *** TEL. 045 204 208

GJENI te gjitha modelet dhe shume ngjyra te ndryshme

Shiqo fb www.facebook.com/hoverboardrrota 
Instagram: hoverboard_rrota_albimall

Viber/whatsap 045 204 208

QMIMI --> DUKE FILLUAR NGA 145eu
TRANSPORTI GRATIS NEPER KOSOVE
Informata rreth publikuesit
Hoverboard
045204208
Prishtine Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »