SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adidas X 15.1
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
ID e produktit :
125458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Kopaqka Adidas X 15.1.- PROFESIONAL
Kopaqkat nuk janë të përdorura asnjëherë,
-Kopaqkat përfshijne;1.Qanten Adidas,
2.Toja Neon,
3.Larguesin e thumbave,
-Kopaqkat perfshijne vetem nje pale thumba-(të hekurt).
-Numri: 43.5EU
Numri i kontaktit: 044-460-050 dhe Viber;+37744 460 050
Informata rreth publikuesit
Nol
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »