SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet materiali ndertimor i shtepise
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
ID e produktit :
125461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet materiali i shtepise. Shtepia do te rrenohet dhe ka materialin shume pak te perdorur.
Dyer, dritare, laminat, shkalle te drurit-Shehu, sistem i nxemjes qendrore me Kamin, paisje te rrymes elektrike, gilindera, grila per dritare, dyer te oborrit, te garazhes etj etj...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Pristina
+37744483180
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »