SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PISTE VRAPIMI PROFESIONALE:
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
125470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PISTE VRAPIMI PROFESIONALE:
CMIMI 1800 EURO
-FUQI 4,5 KUAJ
-KA KEND MALOR
-KAPACITETI MBAJTES I PERDORUESIT 120 KG .
-KA OPSION PER KUFJE, TREGUES SHPEJTESIE,
-TRREGUES I RRAHJEVE TE ZEMRES, TRREGUES MINUTAZHI DHE KILOMETRAZHI.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
City Park Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »