SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PIST VRAPIMI PER KUSHTE SHTEPIE:
Çmimi :
€860.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
125471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PIST VRAPIMI PER KUSHTE SHTEPIE:
CMIMI 120.000 LEK.
CMIMI 860 Euro
-3.5 KUAJ FUQI.
-MUNDESI ECJE NE MALORE.
-SHEJTESI 18 KM ORE.
-KAPACITETI MBAJTES I PESHES 120 KG
DHE ME OPSIONIN E KUFJEVE PER TE DEGJUAR MUZIKE.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
City Park Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »