SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PISTE VRAPIMI PROFESIONALE
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
125474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PISTE VRAPIMI PROFESIONALE
CMIMI 3500 EURO.
-5 KUAJ FUQI
-SHPEJTESIA 20 KM NE ORE.
-ME TREGUES KALORISH, RAHJET E ZEMERES,KILOMETRAZHI DHE ME TREGUES MINUTAZHI.
DHE ME MUNDESI PER KUFJE PER TE DEGJUAR MUZIKE. KAPACITETI MBAJTES I PESHES 180 KG
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
City Park Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »