SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PIST VRAPIMI PER KUSHTE SHTEPIE:
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
125475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PIST VRAPIMI PER KUSHTE SHTEPIE:
CMIMI 115.000 LEK.
CMIMI 830 Euro
-FUQIA MOTORRIKE 3.5 KUAJ FUQI
KA OPSION INCLINE (ECJE MALORE)
-SHPEJTESIA 18 KILOMETRA NE ORE
KA VENDE PER KUFJE PER TE DEGJUAR MUZIKE
-TREGUES KILOMETRAZHI, KALORISH, RAHJET E ZEMRES.
KJO PISTE SHOQEROHET ME NJE VIBRATOR DHURATE QE SHERBENE PER TONIFIKIMIN E MUSKUJVE, DHE PER TE ZHVILLUAR MUSKUJ TE NDRYSHEM TRUPIT.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Te blloku pran Selis se partis Lsi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »